Bizi Arayın: +90 (530) 883 44 46
Bizi Takip Edin:

Kurumsal

HAKKIMIZDA

Bilgi teknolojilerini sürekli takip eden ve en güncel yenilikleri müşterilerine optimize etmeye kararlı bir ekip olarak 2010 yılında altyapı çalışmalarımıza başladık. 2015 yılına gelindiğinde, konusunda uzman ve sektör deneyimi yüksek bir ekip yaratılması sonucunda bilişim sektöründe kaliteyi ön plana çıkarmak ve çıtayı bir adım daha yükseltmek amacıyla kurulmuştur.

Günümüzde birbirinden farklı sektörlere; yazılım, donanım, bilişim danışmanlığı, dijital pazarlama ve internet reklamcılığı danışmanlığı gibi birçok alanda kesintisiz hizmet vermekteyiz.

VİZYONUMUZ

İçinde bulunduğumuz anın ve geleceğin değişecek koşullarını göz önünde bulundurmak her zaman bir sonraki adımı düşünerek müşterilerimize ve son kullanıcılarımıza bu koşulların olumsuzluklarını yansıtmadan; onları bilişim dünyasının karmaşık senaryosunda zaman kaybettirmeyip; esas ticari faaliyetlerine zaman ayırmalarını sağlamak. Bu vizyon ile hem müşterilerini ileriye taşımak hem de kendisini bilişim sektöründe öncü duruma getirmek.

MİSYONUMUZ

Vizyonumuzda belirttiğimiz hedefler doğrultusunda gerekli inovasyon ve teknoloji hamlelerinin yapıldığı, yeni ve inovatif fikirlerin ve çözümlerin üretildiği; bilişim sektörünün kalitesine katkıda bulunan ve tüm müşterilerine bu alandaki hizmeti ile önemli bir iş ortağı konumuna gelmek.

Barkod Sisteminiz Hazır

Alanında Uzman Kadro

Profesyonel, genç ve dinamik, değişimi takip eden, alanında uzman kişilerin, çeşitli sektörlerde deneyimli ve tecrübeli bir ekip ile birleşmesinden oluşan bir kadromuz var.

7/24 Gerçek Destek

En önemli artılarımızdan biridir. Sektörünüz ne olursa olsun asla yalnız değilsiniz. Desteğimiz ile 7/24 yanınızdayız.

Kurum odaklıyız

Sadece bir bilişim firması değiliz. Sektör ve firma deneyimlerimiz mevcuttur. Dolayısıyla bilişim ile esas ticari faaliyet alanınıza ve genel çalışma stratejilerinizi harmanlayarak ortaya çok daha kaliteli ve sizi yormayan çözümler bulabiliyoruz. Kısaca ne istediğinizi biliyoruz.

Yazıyoruz

Sadece danışmanlık, sadece destek, sadece proje, sadece yapılandırma ve inovasyon hizmeti vermiyoruz. Çözüm yok ise çözüm üretiyoruz. Yok ise yazıyoruz. Size ve işinize yönelik özel yazılımlar yazıyor ve uygulama olarak size sunuyoruz. Böylece bir uygulamadan ne beklersiniz sorusu gereksiz kalıyor. Her şey istediğiniz gibi oluyor.

Uluslararası Standartlar

Kendimize uluslararası alanda kabul edilmiş araçları, prosedürleri ve kavramları takip etmeyi, kullanmayı, geliştirmeyi ve standartlaştırmayı görev edindik.

Haberler
BİZE ULAŞIN
  • Adres: Meclis Mah. Teraziler Cad. Derviş Sk. No:38/1.
    Fuat Özal Plaza
    Sancaktepe / İSTANBUL
  • Telefon: +90 (530) 883 44 46
  • Email: info@faktorbilisim.com
  • Pazartesi - Cuma: 9:00 - 18:00
    Cumartesi - Pazar: Kapalıyız
Faktör BilişimFaktör Bilişim Teknolojileri ve Danışmanlık
© 2016 FAKTÖR BİLİŞİM TÜM HAKLARI SAKLIDIR